Wieczór kolęd

kol21

Już po ra trzeci w Święto Trzech Króli orszymowscy parafianie spotkali się na "Wieczorze kolęd" przygotowanym przez Niepubliczną Szkołę Podstawową im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Orszymowie. Po Mszy świętej do kolędowania zaprosiła pani dyrektor Zuzanna Niemirowska, a  wspólne śpiewanie przeplatało się z autorską prezentacją wiersza pani Haliny Nowackiej i solowym występem pierwszoklasistki Blanki Irzyk. Zapraszamy do obejrzenia fotografii ze spotkania na szkolnej stronie internetowej.